652,36 €
Prenosnik ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4102 Core 5 / 16GB / 512GB SSD / 15,6″ FHD IPS / Windows 11 Home (temno-moder)
ASUS PrenosnikiPrenosni RačunalnikPrenosnik ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4102 Core 5 / 16GB / 512GB SSD / 15,6″ FHD IPS / Windows 11 Home (temno-moder) je na voljo za nakup in dobavo. Predvidevan rok dobave v 3 delovnih dneh.
5 na zalogi
Opis izdelka
Intel Core 5 120U 1.4GHz (12MB cache)
Zaslon 39,6 cm (15,6″) FHD (1920×1080), 250nits, IPS-Level nebleščeč
Pomnilnik 16GB (8+8), 512GB SSD disk
Integriran grafična kartica Intel UHD Graphics
Operacijski sistem: Windows 11 Home
Podrobneje:
- vgrajena zvočnika (SonicMaster), mikrofon, spletna kamera
- Wi-Fi 6 (802.11ax) + Bluetooth 5.2
- touchpad, osvetljena tipkovnica
- Trusted Platform Module (TPM)
Vmesniki:
- 1 x USB 2.0
- 1 x HDMI 1.4
- 1 x Audio Out/Microphone
- 1 x USB 3.2 USB-C Gen 1
- 2 x USB 3.2 USB-A
Baterija: 42WHrs, 3-celična Li-ion
Polnilec: 48 W USB-C
Dimenzije: 35.97 x 23.25 x 1.79 cm
Teža: 1,70 kg
Tehnične Specifikacije izdelka Prenosnik ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4102 Core 5 / 16GB / 512GB SSD / 15,6″ FHD IPS / Windows 11 Home (temno-moder)
| Osvetljena tipkovnica | Da |
| Diagonala zaslona | 15,6″ (39,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel Core 5 |
| Opis procesorja | Intel Core 5-120U 1.4GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Blagovna znamka | ASUS |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Trenutno ni objavljenih mnenje od naših strank glede tega produkta. Bodite prvi?