1.058,36 €
Prenosnik LENOVO V15 G5 Core 7 / 16GB / 1TB SSD / 15,6″ FHD IPS / Windows 11 Home (siv)
LENOVO PrenosnikiPrenosni RačunalnikPrenosnik LENOVO V15 G5 Core 7 / 16GB / 1TB SSD / 15,6″ FHD IPS / Windows 11 Home (siv) je na voljo za nakup in dobavo. Predvidevan rok dobave v 3 delovnih dneh.
5 na zalogi
Opis izdelka
Lenovo V15 G5 je zanesljiv poslovni prenosnik, zasnovan za učinkovito vsakodnevno delo v pisarni, doma ali na poti. Opremljen je z zmogljivim procesorjem Intel Core 7, ki omogoča tekoče delovanje pri večopravilnosti, delu z dokumenti, preglednicami ter uporabi poslovnih aplikacij. Velik 15,6-palčni zaslon z ločljivostjo Full HD zagotavlja dobro preglednost vsebin in udobno delo tudi pri daljši uporabi.
Prenosnik ponuja uravnoteženo kombinacijo zmogljivosti in kapacitete shranjevanja, kar omogoča hitro nalaganje aplikacij ter zanesljivo delovanje sistema. Integrirana grafika je primerna za vsakodnevno produktivnost in multimedijo, sodobna povezljivost pa omogoča enostavno vključitev v obstoječe poslovno okolje. Lenovo V15 G5 predstavlja praktično izbiro za podjetja, izobraževalne ustanove in uporabnike, ki potrebujejo cenovno učinkovito ter stabilno napravo za delo.
Procesor Intel Core 7 240H 2.5GHz (do 5.2GHz, predpomnilnik 24MB)
Zaslon 15,6″ (39,6 cm) FHD IPS
Pomnilnik 16GB, 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe disk
Integrirana grafična kartica Intel Graphics
Operacijski sistem Windows Home
Podrobneje:
- DDR5-5200 (dve reži, do max 32GB)
- stereo zvočnika (Dolby Audio) 2x 1,5W, 720p spletna kamera + mikrofon
- LAN 100/1000M, Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.2
- numerična tipkovnica, trackpad
Vmesniki:
- 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
- 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), z PD 45-65W in DisplayPort 1.2
- 1x HDMI 1.4b
- 1x 3.5mm audio
- 1x LAN RJ45
Baterija: 47Wh
Dimenzije: 359.2 x 235.8 x 18.3 mm
Teža: 1.61 kg
Tehnične Specifikacije izdelka Prenosnik LENOVO V15 G5 Core 7 / 16GB / 1TB SSD / 15,6″ FHD IPS / Windows 11 Home (siv)
| Diagonala zaslona | 15,6″ (39,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel Core 7 |
| Opis procesorja | Intel Core 7 – 240H 2.50 GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 1TB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Blagovna znamka | LENOVO |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Trenutno ni objavljenih mnenje od naših strank glede tega produkta. Bodite prvi?