545,05 €
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC ICE 16G GDDR6 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1b, 2xDisplayPort 2.1a
Grafične KarticeRačunalniške KomponenteOpis izdelka
Specifikacije GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC ICE 16G GDDR6 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1b, 2xDisplayPort 2.1a
| Zahteva razširitveno režo Standard | PCI Express 5.0 |
| Faktor oblike | Velikosti |
| Video čipov | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Ime jedra GPU-ja | Navi 44 |
| Hitrost jedra GPU | 2780 MHz |
| Povečanje hitrosti jedra GPU | 3320 MHz |
| Količina GPU | 1 |
| Količina pretočnih procesorjev | 2048 |
| Količina računskih enot | 32 |
| Količina enote za preslikavo teksture | 128 |
| Količina izhodnih enot upodabljanja (ROP) | 64 |
| Količina jeder za sledenje žarkom | 32 |
| Podpora monitorjev | 3 |
| Največja ločljivost | 7680×4320 |
| 2D/3D funkcije | AMD FidelityFX AMD Radeon Anti-Lag Pomnilnik AMD Smart Access Programska oprema AMD: Adrenalin Edition Prikazovalni mehanizem AMD Radiance Super ločljivost AMD FidelityFX AMD RDNA 4 Architecture AMD Fluid Motion Frames 2 |
| Podpira API | OpenGL 4.6 DirectX 12 Ultimate |
| Hitrost polnjenja (teksture) | 400.6 Gpixel / sekundo |
| Hitrost polnjenja (slikovne pike) | 200.3 Gpixel / sekundo |
| Vrsta video pomnilnika | Pomnilnik video krmilnika |
| Vrsta pomnilnika | GDDR6 SDRAM |
| Nameščena zmogljivost shranjevanja video pomnilnika | 16 GB |
| Hitrost video pomnilnika | 20 GB/s |
| Pasovna širina pomnilniškega vodila | 128 bit |
| Pasovna širina pomnilnika | 320 GB/s |
| Količina vmesnika HDMI | 1 |
| Vrsta priključka vmesnika HDMI | HDMI (tip A) |
| Količina vmesnika DisplayPort | 2 |
| Zunanje napajanje | 8 zatič |
| Potrebna je izhodna moč PSU | 450 W |
| Vrsta hladilnega sistema | WINDFORCE Cooling System |
| Funkcije grafične kartice | RGB osvetlitev |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Globina (mm) | 281 mm |
| Višina (mm) | 40 mm |
| Širina (mm) | 118 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
Additional information
| Dimenzije | 118 × 281 × 40 cm |
|---|
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Trenutno ni objavljenih mnenje od naših strank glede tega produkta. Bodite prvi?