560,74 €
Matična plošča AM4 ASUS ROG Crosshair VIII Hero (WI-FI) ATX. Proizvajalec: Asus, Podnožje: MB AMD AM4. Napišite email za dodatne informacije glede kompatibilnosti, nakupa…
Opis izdelka
ROG CROSSHAIR VIII HERO (WI-FI) AMD X570 ATX igralna matična plošča s PCIe 4.0, vgrajeno WIFI 6 (802.11ax), 2,5 Gbps LAN, USB 3.2, SATA, M.2, ASUS NODE in osvetlitvijo Aura Sync RGB
The Crosshair VIII Hero (Wi-Fi)
S podporo za procesorje AMD Ryzen 3. generacije, vgrajeno WiFi 6 (802.11ax), Realtek 2,5 Gbit LAN in PCIe 4.0, v kombinaciji s posodobljenim kovinskim dizajnom in številnimi znanimi funkcijami ROG, je matična plošča popolna osnova za vaš sistem AMD Ryzen .
VEČ ZMOGLJIVOST, BREZ ozkih grl
ROG Crosshair VIII Hero (Wi-Fi) ima optimizirano postavitev zasnove moči in vse hladilne glave, ki jih potrebujete za izkoriščanje neverjetne zmogljivosti najnovejših procesorjev AMD Ryzen brez toplotnega omejevanja.
RAZLIČNA ZASNOVA, KI JE DRUGAČNA
Pošastna računalniška moč večjedrnih procesorjev zahteva napajalnik, ki se lahko hitro odzove na kratkoročna nihanja porabe energije. Z razporeditvijo 16 strateško povezanih stopenj moči je Herojev VRM popolnoma opremljen za vse možne obremenitve in pogoje uporabe.
CELOSTNO HLAJENJE
ROG Crosshair VIII Hero (Wi-Fi) ima najobsežnejše možnosti hlajenja doslej, ki jih je mogoče konfigurirati prek Fan Xpert 4 in UEFI BIOS.
HEAT ODVOD
Hladilniki so izjemno pomembni za matične plošče, saj absorbirajo toploto iz kritičnih območij in zagotavljajo, da se komponente ne spotaknejo zaradi pregrevanja. S hladilniki za VRM, PCH in režo M.2 ROG Crosshair VIII Hero (Wi-Fi) zagotavlja stabilno in učinkovito delovanje tudi pri največji obremenitvi.
NEZAKOMPLETNO NASTAVLJANJE SISTEMA
ROG vam ponuja zmogljiva orodja za hitro in enostavno optimizacijo vašega sistema. Za tiste, ki imajo radi natančen nadzor, UEFI BIOS ponuja številne napredne možnosti. Te so razdeljene v intuitivne kategorije in ponujajo priložnost za prilagajanje vseh vidikov vašega sistema.
NATAČNO SPREMLJANJE NAPETOSTI
Pri običajnih matičnih ploščah se senzorji z enim koncem uporabljajo v neidealnem položaju. Posledica tega je precejšnje neskladje med dejansko napetostjo, ki se napaja v CPE, in vrednostjo, sporočeno programski opremi. Hero ima diferencialno zaznavanje, ki poenostavlja overclocking in uglaševanje z zagotavljanjem natančnejšega zaznavanja napetosti.
POBOLJŠANJE ZMOGLJIVOSTI ZA PROCESOR
Processing Unit TurboV (TPU) je inteligentni vgrajeni mikrokrmilnik, ki ima številne funkcije za optimizacijo sistema, kot je samodejno uravnavanje napetosti, spremljanje stanja sistema in prilagajanje parametrov overclockinga.
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Proizvajalec procesorja | AMD |
| Procesorska vtičnica | Vtičnica AM4 |
| Združljivi procesorji | 2. generacija AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 3 3. Gen, 2. generacija AMD Ryzen 5, 3. generacija AMD Ryzen 5, 2. generacija AMD Ryzen 7, 3. generacija AMD Ryzen 7, 3. generacija AMD Ryzen 9 |
| Podprt pomnilnik | DDR4-SDRAM |
| Maksimalno RAM pomnilnika | 128 GB |
| Vrsta pomnilnika | DIMM |
| Podprti vmesniki pogona za shranjevanje | M.2,PCI Express,PCI Express 2.0,PCI Express 3.0,SATA,SATA II,SATA III |
| Podprti pogoni za shranjevanje | HDD & SSD |
| Tehnologija vzporedne obdelave | 2-Way CrossFireX,3-Way CrossFireX,3-Way SLI |
| Vrsta vmesnika Ethernet | 2,5 Gigabit Ethernet |
| Krmilnik LAN | Intel I211-AT |
| WLAN | Da |
| Standardi WLAN | 802.11a,802.11ad,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 ( 802.11ax) |
| Dolge podrobnosti | |
| Procesor | |
| Proizvajalec procesorja | AMD |
| Procesorska vtičnica | Vtičnica AM4 |
| Združljivi procesorji | 2. generacija AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 3 3. Gen, 2. generacija AMD Ryzen 5, 3. generacija AMD Ryzen 5, 2. generacija AMD Ryzen 7, 3. generacija AMD Ryzen 7, 3. generacija AMD Ryzen 9 |
| Največje število procesorjev SMP | 1 |
| Podprte reže za procesor | Vtičnica AM4 |
| Spomin | |
| Podprt pomnilnik | DDR4-SDRAM |
| Število pomnilniških rež | 4 |
| Vrsta pomnilnika | DIMM |
| Pomnilniški kanali | Dvokanalni |
| ECC | Da |
| Maksimalno RAM pomnilnika | 128 GB |
| Pomnilnik brez medpomnilnika | Da |
| Funkcije | |
| Komponenta za | PC |
| Faktor oblike matične plošče | ATX |
| Družina čipov matične plošče | AMD |
| Nabor čipov matične plošče | AMD X570 |
| Avdio kanali | 7.1 kanali |
| Hlajenje | Pasivno |
| Vir napajanja | ATX |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro x64,Windows 10 x64 |
| Notranja V/I vrata | |
| Število vrat USB 2.0 | 2 |
| Vrata USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Vrata SATA III | 8 |
| Zvočna povezava | Da |
| Avdio priključek na sprednji plošči | Da |
| Priključek na sprednji plošči | Da |
| Napajalni konektor ATX (24-pinski) | Da |
| Število napajalnih vtičev EATX | 2 |
| Priključek ventilatorja CPE | Da |
| Število priključkov za ventilator na ohišju | 3 |
| TPM konektor | Da |
| 12V napajalni konektor | Da |
| Glava LED RGB | Da |
| Zadnja V/I vrata | |
| Število vrat USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Število rež tipa A | 8 |
| Število vrat Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Izhodi za slušalke | 1 |
| Mikrofonski vhod | Da |
| S/PDIF Out | Da |
| Optični avdio digitalni izhod | 1 |
| Krmilnik za shranjevanje | |
| Podprti pogoni za shranjevanje | HDD & SSD |
| Podprti vmesniki pogona za shranjevanje | M.2,PCI Express,PCI Express 2.0,PCI Express 3.0,SATA,SATA II,SATA III |
| Raid RAID | 0,1,10 |
| Omrežje | |
| Vgrajena vrata Ethernet | Da |
| Vrsta vmesnika Ethernet | 2,5 Gigabit Ethernet |
| Krmilnik LAN | Intel I211-AT |
| WLAN | Da |
| Standardi WLAN | 802.11a,802.11ad,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 ( 802.11ax) |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth različica | 5.0 |
| BIOS | |
| Vrsta BIOS-a | UEFI AMI |
| Velikost pomnilnika BIOS-a | 256 Mbit |
| Različica ACPI | 6.2 |
| Različica BIOS-a za upravljanje sistema (SMBIOS) | 3.2 |
| Druge funkcije | |
| Analogni zvočni izhod | 5 |
| Hitri vodnik za namestitev | Da |
| Preklopni gumb BIOS-a | Da |
| Razširitvene reže | |
| Konektorji PCI Express x16 (Gen 3.x) | 3 |
| Število rež M.2 (M) | 2 |
| Grafika | |
| Tehnologija vzporedne obdelave | 2-Way CrossFireX,3-Way CrossFireX,3-Way SLI |
| Teža in mere | |
| Širina | 205 mm |
| Globina | 244 mm |
| Obseg dobave | |
| Priloženi kabli | SATA |
| Vključeni gonilniki | Da |
Additional information
| Teža | 1,6 kg |
|---|
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Trenutno ni objavljenih mnenje od naših strank glede tega produkta. Bodite prvi?