175,43 €
Razer Huntsman V3 Tenkeyless 8kHz, US
Računalniška opremaTipkovnice za računalnikKompaktna gaming tipkovnica za zahtevne gamerje, ki želijo maksimalno hitrost in natančnost. Opremljena je z Razer Analog Optical Switch Gen-2 stikali z nastavljivim proženjem od 0,1 do 4,0 mm, Rapid Trigger funkcijo in 8000 Hz HyperPolling tehnologijo za skoraj nično zakasnitev. Tipkovnico dopolnjujejo doubleshot PBT tipke, aluminijasto ohišje, Razer Chroma RGB osvetlitev ter možnost hitrega prilagajanja nastavitev neposredno na tipkovnici brez dodatne programske opreme.
Opis izdelka
| SPECIFIKACIJE Razer Huntsman V3 Tenkeyless 8kHz, US | |
|---|---|
| Lokalizacija tipk | US |
| Vrsta tipkovnice | Igralna |
| Višina profila tipk | Visoka |
| Mehanska | Da |
| Stikala | Razer Analog Optical Gen-2 |
| Priklop | USB-A |
| Barva | črna |
| Indikatorske lučke | ⇪ Caps Lock |
| Osvetljenost znakov | Da |
| Multimedijske tipke | Da |
| Naslon za zapestja | Ne |
| Točka proženja | 0,1 mm |
| Uradna stran izdelka | Link |
Additional information
| Teža | 1,89 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 80,0 × 200,0 × 492,0 cm |
